Logistické centrum

 

Cílem projektu je vybudování logistického kontaktního místa, které bude sloužit pro aktivní činnost vysokoškolských studentů, akademických a ostatních pracovníků vysokých škol.

Těžiště činnosti logistického kontaktního místa je ve využití partnera projektu, kterým je Obchodní a hospodářská komora v Uherském hradišti, v navázání užších, neformálních kontaktů vysokoškolských studentů, akademických a ostatních pracovníků vysokých škol s podnikatelskou sférou.

Cílem těchto vzájemných kontaktů je vzájemná výměna poznatků, názorů a zkušeností z implementace a využívání logistických systémů v podnikatelské praxi mezi jednotlivými uživateli a konfrontace mezi teorií a praxí. Projekt je zaměřen na spolupráci akademických pracovníků a studentů vysoké školy s podnikatelskými subjekty soukromého sektoru. Cílem projektu je navázání kontaktů s podnikatelskou sférou a vzájemná výměna poznatků, informací a zkušeností s implementací logistických systémů a jejich využitím v praxi. Součástí aktivit je také vyhledávání dalších příležitostí souvisejících s využitím výzkumného potenciálu a vytvářením společných vzdělávacích a tréninkových modulů, realizace krátkodobých stáží a možnost spolupráce studentů na menších projektech. Realizace projektových aktivit bude v logistickém kontaktním místě probíhat formou seminářů, workschopů, besed u kulatého stolu a konferencích. Výměna informací a zkušeností přispěje k obohacení zúčastněných subjektů v oblasti logistických systémů a následný transfer přispěje k jejich většímu uplatnění v daném regionu.

Logistické kontaktní místo, které bude vybaveno potřebnou audiovizuální a počítačovou technikou se stane logistickým centrem umožňujícím neformální příležitosti pro vzájemné setkávání studentů, akademických a jiných pracovníků vysokých škol s odborníky z podnikatelského sektoru a vyhledávat tak další možnosti a příležitosti pro užší vzájemnou spolupráci

Kalendář akcí

« Říjen 2017 »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Anketa

Líbí se vám nové stránky KHK ZK?

Odkazy